מכילים פתרונות
  1. חיתוך ועיבוד עץ – העץ מגיע לחברה לא מעובד, מוצרי העץ המוגמרים שמסופקים ללקוח עוברים במפעלנו חיתוך והקצעה, התאמת גימור הפינות בעיצוב ישר או עגול על פי דרישת הלקוח. התאמה של לוחות העץ לחיבורי זכר ונקבה בגימורי NOTFEDER, DOVETAIL איכותיים.
  2. תכנון מוצרי אריזה מעץ ודיקט – לחלקי מתכת כבדים, למוצרים הדורשים הגנה מירבית, להובלה של חומר בתהליך. חלקי מתכת כבדים מאתגרים את עולם האריזה וההובלה. מוצר האריזה שבו הם מובלים צריך להיות חזק מספיק כדי להעביר אותם אבל לא חזק מידי כך שלא יפגע במוצר המובל.ההגנה המירבית שנדרשת להובלה מסוג זה מנחה את הצוות המנוסה של מפעלי עץ רמת השופט בבניית מוצר מעץ ודיקט שיגן על חלקי המתכת בדרכם מהמוצא אל יעדם.
  1.  מיכלים לחקלאות - החברה פיתחה קו מיכלי שינוע ואיחסון לחקלאות. המיכלים מתאימים לתפו"א, בצל, שום, גזר, בטטה, נשירים, משמיש ועוד בהתאם לדרישות השוק. יתרונות המיכל מעץ: גמישות בתכנון, עמידות לתנאי העבודה בשטח ובבית האריזה, ניצול שטח האיחסון וההובלה בצורה מיטבית, תנאים צויינים לשמירה על הפרי (איוורור, ספיגת לחות), נוח לתפעול ולתיקון.
  2.  ייצור משטחים אריזות ומוצרים להגנה - משטחים מיוחדים ובכמות לפי דרישת הלקוח, מעקות למבנים בבניה, אריזות מעץ ודיקט. החברה פיתחה יכולות טכניות והנדסיות לשירות הלקוח וייצור לפי דרישה.

יוזמה

בלוק1

תכנון

בלוק2

מעוף

בלוק3

© 2015 RHH. All Rights Reserved.

עיצוב גרפי: גליה סביר  |  בניית אתרים: זיו WEB

Please publish modules in offcanvas position.